Humoristi i njohur shqiptar, Julian Deda jo vetëm që është një aktor mjaft i dashur për publikun, por është edhe një baba mjaft i përkushtuar.

Ai publikon herë pas here për ndjekësit e tij në Instagram fotot të familjes dhe fëmijëve të tij dhe pak minuta më parë ka treguar se vajza e tij ka ditëlindjen.

Ai i ka kushtuar asaj një mesazh emocionues. “Ti je gezimi i pare, ti je e vogla ime e rritur dhe une te dua me shume se frymen qe marr.

Gezuar ditelindjen zemra ime…!”, shkruan aktori krahas fotos me të bijën e tij.