Moderatorja Dojna Mema dhe partneri i saj, Vlashent Sata, u bënë prindër pak ditë më parë. Dojna solli në jetë djalin që e quajti Nolan Sol.

Ketetlajm, Dojna Mema e zbuloi përmes një video që publikoi me vogëlushin e sapolindur. Së fundmi, ajo ka ndarë një tjetër moment të këndshëm me ndjekësit.

Bëhet fjalë për një video teksa Vlashenti përkëdhel vogëlushin e tyre, të cilin duket se e ka zënë gjumi. Sakaq, kujtojmë që pak javë më parë, Dojna foli dhe për mundësinë e rikthimit në ekran.

Ajo la të nënkuptojë se ardhja në jetë e djalit nuk do ta privojë në lidhje me punën e saj, duke treguar edhe nje here tjeter se karriera e saj eshte shume e rendesishme.