Ajo është e famshme për trupin e saj të jashtëzakonshëm dhe pamjen e bukur mahnitëse… Izabel Goulart tregoi se si e ruan fizikun e saj, teksa shfaqej e tonifikuar në një sërë pozash joga në një video të bërë në Greqi.

Modelja braziliane, 37 vjeçe, postoi një video në Instagram, duke u balancuar në kokën e saj teksa ngrinte këmbët në ajër. Trupi i saj fenomenal u shfaq plotësisht në pozat mbresëlënëse, teksa kishte një bikini me model blu dhe vjollcë.

Në mbishkrimin e videos , Izabel shkroi: ‘Trupi i mirë edhe në Greqi’. Së bashku me një jetë personale të suksesshme, Izabel ka bërë emër në industrinë e modelingut falë paraqitjeve të saj në faqet e revistës “Sports Illustrated”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Izabel Goulart (@izabelgoulart)


Dhe së fundmi, ajo arriti 5 milionë ndjekës në Instagram. Ajo dukej se po shijonte kohën e saj në një tavolinë mini-futbolli, ku tregoi të pasmet e saj të tonifikuara.

Izabel mbeti topless poshtë një xhakete lëkure blu të çelët me zinxhir që mbeti me fytyrë të hapur dhe barku i saj i gdhendur ishte shfaqur dukshëm.