Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, është sërish në qendër të vëmendjes, kësaj radhe për një video të publikuar në rrjetet sociale.

E talentuar, e bukur dhe mjaft seksi: Këto e karakterizojnë Xhensilën… Për linjat trupore ka treguar që ka arritur t’i formësojë me anë të ushtrimeve në palester.

Edhe sot, Xhenisa e ka nisur ditën nga ky vend duke bërë një mbishkrim të fortë: “Mbi të gjitha mësoni se si të merrni frymë saktë”, shkroi Xhensila mbi videon e postuar.