Pamja e fundit që Wanda Nara prezantoi në TV sigurisht që do të shkaktojë diskutime. Është e gjitha transparente dhe ana B është padyshim në plan të parë..

Pas njoftimit të papritur të ndarjes mes Wanda Narës dhe bashkëshortit të saj, futbollistit Mauro Icardi, pashmangshmërisht e gjithë vëmendja është mbi të.

Megjithatë, ka edhe më shumë se disa njerëz të djallëzuar që hipotezuan se kjo mund të kishte qenë thjesht një strategji për të rritur ekspozimin mediatik të showgirl-it.

Në mënyrë të pashmangshme, vëmendja u përqendrua tek ata edhe sepse të dy protagonistët nuk bëjnë asgjë për të shmangur thashethemet.

Wanda Nara aktualisht po përjeton kulmin e karrierës së saj. Ajo është e angazhuar në Argjentinë në programin Këngëtari i Maskuar dhe nuk e kemi të vështirë të besojmë se me çdo episod audienca rritet gjithnjë e më shumë, duke marrë parasysh edhe postimet gjithnjë e më ekstreme që ofron bukuroshja argjentinase.

Këtë herë, megjithatë, ajo duket se ka dashur të ekzagjerojë. Nëse në episodet e kaluara ishte shfaqur vetëm disa dekolte dhe të çara marramendëse, këtë herë ajo ka vendosur të dalë pothuajse e zhveshur në skenë.

Fustani që ajo ka veshur, ose më mirë një jumpsuit i zi me dantellë të ngushtë, është tërësisht transparent; prandaj duken qartë format e saj sensuale.

Sikur të mos mjaftonte kjo, Wanda i shton piper situatës dhe e lë veten të përjetësohet në imazhet super sensuale që publikon rregullisht në rrjetet e saj sociale.

Me pak fjalë, është një imazh nga ato që të lë pa frymë dhe jemi të sigurt që ndjekësit e kanë vlerësuar shumë. Profili i saj në Instagram, në fakt është shumë i ndjekur dhe me këto provokime shtohet çdo ditë e më shumë.

Wanda, në fakt, është një yll i vërtetë i internetit pasi ndiqet nga më shumë se 15 milionë ndjekës, të cilët mes Argjentinës dhe Italisë e kanë kurorëzuar si idhullin e rrjeteve sociale.