Një model i ri flokësh për Wanda Nara.

Gruaja dhe menaxherja e Mauro Icardi-t ka vendosur të shkurtojë flokët e saj biondë.

Bukuroshja argjentinase e ka postuar rezultatin përfundimtar në Instagram, por syri i ndjekësve ka shkuar te dekolteja marramendëse.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi)