Luka Jovic kthehet te golat dhe e bën në habitatin e tij natyral siç është Eintracht Frankfurt. Në hije në Madrid, i vezëlluar në Gjermani!

Sulmuesi serb ka shënuar dy gola në debutimin e tij me Frankfurt dhe i sapokthyer pas aventurës te Real Madrid.

Zidane dha ok për huazimin e tij dhe duket që sonte do të jetë bërë pishman…

Dy gola shumë të bukur të 23-vjeçarit dhe tre pikë të bukura për Eintracht, që ndan vendin e gjashtë me Ëolfsburg.