Showbiz

Ben Affleck, vila e tij në shitje për 30 milionë dollarë: do të jetojë me JLo te super vila 60 milionëshe

FOTO/ Nevina Shtylla tregon pushimet në Greqi, kjo vajzë duhet marrë shembull

Njihet për të pasmet e saj gjigante, modelja hap llogari edhe në OnlyFans (FOTO+VIDEO)

FOTO/ Fjolla Morina emocionohet në ditëlindjen e vajzës së saj

“Anulojeni kët tr*p!”, Arbenita Ismajli bën deklaratën e fortë kundër Andrew Tate

VIDEO/ Befasia në koncert! Çfarë ndodhi mes Ylli Limanit dhe Loredanës?

Rritja e çmimeve prek edhe Arbana Osmanin: Kjo nuk është e drejtë!

“Më dhemb shpirti”, Rudina Dembacaj flet për ish-burrin: Gjynah, ka nevojë për…

“Jam abuzuar kur isha 6 vjeç”, këngëtari i famshëm befason me deklaratën e tij