Showbiz

“Po vjen era tradhti”, Bora Zemani merr avionin dhe largohet nga Shqipëria

“Nuk jam drama queen, po shqetësoni dy familje”, Fifi reagon e revoltuar pas aludimeve rreth saj

“Skandaloze, rinia po dëmtohet nga tekstet e Noizyt”, gazetarja del kundër reperit

“Më ka rrahur dhe…”, akuzat e rënda të Angelina kundër Brad Pitt

Khaby Lame, tiktokeri më i ndjekur në botë merr lajmin e shumëpritur

Angelina Jolie u përpoq të arrestonte Brad Pitt me një emër të rremë: zbuloni pse

Ishte një seks simbol i Baywatch: çfarë ndodhi me Erika Eleniak?

Bleu makinë 1.2 milionë $ me paratë e babait, djali i David Beckham kritikohet në rrjetet sociale

“Meshkujve shqiptarë u mungon s*ksi, prandaj merren me fotot e mia me bikini!”