Të tjera

E trishtë/ Edisoni përlot me rrëfimin: Njerku më ka rrahur me shkop gome, vëllai im nuk ecën…

Momente frike në rrugë, tërbohet lopa dhe nis të sulmojë çiklistët në garë (video)

E mundin vetëm afrikanet, Luiza Gega konfirmohet më e mira në Europë

Nis Europiani i basketbollit/ Disa nga yjet e NBA në parket, ja 24 skuadrat në garë

Dana White me një plan kontakton Khabib për ta rikthyer në kafaz, ja reagimi i rusit

Shaq O’Neal: Ky është lojtari më i mirë në botë, e adhuroj atë djalosh

“Tiger Woods refuzoi 800 milionë dollarë për të luajtur në Ligën Arabe të Golfit”

Volejboll/ Zyrtarizohen ekipet e kalendari i sezonit të ri, tkurret kampionati i meshkujve

Usain Bolt kërkon ta kthejë festimin e tij në një markë të licensuar, aplikon për patentë në Amerikë