Ekonomi

Jeff Bezos zbulon çfarë do të bëjë me pasurinë e tij para se të ndërrojë jetë

Ofron të shoqin me qira për punët e shtëpisë: ai është i rezervuar për javë të tëra

Lista/ 15 profesionet më të paguara në botë për meshkuj, a jeni një prej tyre?

Tim Cook: “Për të punuar në Apple duhet të keni këto aftësi specifike”

Doni të jeni një sipërmarrës i suksesshëm? Këto janë 7 këshilla për ju

Bill Gates, Elon Musk dhe Jeff Bezos: 5 zakone të përbashkëta nga tre miliarderët

Kate Middleton, me vetëm 21 cent i bën flokët e saj të përsosur. Sekreti

Anti-rrudha natyrale: ja cilat janë ilaçet e gjyshes për t’i provuar pa shpenzuar 1 euro

Një shtëpi me katër rrota: kamperi ku të jetosh kushton më pak se një makinë