Tenis

Djokovic analizon 2022-shin dhe zbulon objektivin për vitin tjetër

Është 20 vjeçe dhe ka ndërruar 6 trajnerë, fituesja e US Open që i “zhduk” bashkëpunëtorët

Federer refuzon turneun e shtëpisë, s’ka lamtumirë para tifozëve të tij

US Open/ Nadal i papërmbajtshëm, triumfojnë edhe Alcaraz, Swiatek e Azarenka

US Open/ Medvedev shkon në raundin e katërt, avancojnë edhe Berrettini e Gauff

Serena Williams eliminohet nga US Open dhe i thotë lamtumirë sportit mes lotëve

Situata në Ukrainë ndihet edhe në US Open, tenistet nuk i japin dorën njëra-tjetrës (video)

US Open/ Nadal e Swiatek sigurojnë raundin e tretë, “OK” edhe Alcaraz e Muguruza

E rrallë në US Open!!! Tenisti ankohet gjatë ndeshjes se në stadium vjen era marijuanë