Futboll

“Gabim i rëndë nga Inzaghi”, polemikat pas derbit: Edhe CR7 ulet në stol

Leao është i jashtëzakonshëm: koha nuk premton, Cardinale nuk ka alternativa

“Kam vetëm një keqardhje te Napoli”, rrfëhet Insigne: Ja cila është…

Cristiano Ronaldo ‘paralajmërohet’ nga Ten Hag: “Ja çfarë duhet të bëjë”

“Barça më donte bashkë me Zidane dhe Ronaldo”, Djorkaeff: Ja pse zgjodha Inter-in

Ancelotti: Kjo është gjëja më e lehtë e karrierës sime

“Fantastik dhe modest”, Xavi i dashuruar me yllin e tij: Përveç golave…

PSG, Kimpembe i trembet Juventus-it: “Ja çfarë më shqetëson”

Çudia Real Madrid, 340 milionë euro përforcime për… rivalët