Boks

Fury: Usyk nuk dëshiron të duelojë këtë vit, javën tjetër shpall sfidën e radhës

“Tyson Fury po stërvitet si i çmendur për duelin ndaj Oleksandr Usyk”

Anthony Joshua në ring në dhjetor, por heq nga lista dy kandidatë

Fury apo Usyk, ish-kampioni i botës bën parashikimin e tij për fituesin

E bujshme!!! Sfida Fury-Usyk në shkurt, gjatë finales së Super Bowl

FLORIAN MARKU NUK FAL | Fitore me vendim unanim ndaj meksikanit!

Ja si duket fusha e “Air Albania” pak orë para duelit mes Markut dhe Parra (video)