Aktualitet

Ditë zie në Itali, Silvio Berlusconi ndërron jetë në moshën 86-vjeçare

Nxënësit nxjerrin në shitje online shkollën e tyre

Një familje refuzon të shesë shtëpinë pavarësisht ofertës 33 milionëshe (VIDEO)

Nis jetën në burg e Elizabeth Holmes, miliarderja që donte të revolucionarizonte mjekësinë

CNN i thur lavde Shqipërisë: Perlë mesdhetare, ka vijë bregdetare të mrekullueshme dhe plazhe të paprekura

Nga puna si mekanik, te karriera si aktor.l në Kanada. Shqiptari rrëfen si nisi gjithçka

Gazetarja fle me një burrë gjatë një interviste (VIDEO)

U rimartuan pas 10 vitesh, instruktorja tregon historinë e veçantë: Ja si pësuam ndryshim drastik në pamje

Misioni ‘Atdheu’, 18 motoristët e grupit ‘Shqiponja’ nisen nga Zvicra drejt Shqipërisë