Teknologji

Rreziku i madh nga “hacker”-at, 4 këshilla për t’u mbrojtur nga sulmet kibernetike!

Kompania e njohur ajrore me plan të qartë, ndërton shkollën e astronautëve

Ferrari i pamposhtur i Michael Schumacher del në ankand, mund të arrijë 8 milionë dollarë

Si Rolex Daytona u bë ora më e lakmuar në botë

Instagram bën prapakthehu, heq dorë nga transformimi në… Tik Tok

Kompanitë Apple dhe Amazon nuk ndalen me shitje, pavarësisht rritjes së çmimeve

Siguria e aborteve, kompania “YouTube” heq videot dezinformuese

Mos e karikoni baterinë e telefonit 100%, ja arsyeja se pse

Telefoni juaj nxehet shpejt? Ndiqni këto hapa për ta parandaluar