Sipas horoskopit, kjo ditë e shtunë do të jetë mjaft e qetë për disa nga shenjat e zodiakut.

Dashi

Ditë e jashtëzakonshme ka për te qene kjo e shtunë për ata qe janë ne një lidhje. Çdo moment do jete vezullitës dhe plot ngjyra.

Demi

Ne jetën tuaj ne çift do mbizotërojë gjate gjithë kohës qetësia të shtunën. Nuk do keni asgjë për çfarë te qaheni, përkundrazi do ndiheni me te plotësuar.

Binjakët

Të shtunën do jeni shumë pasionante ju te dashuruarit dhe marrëdhënia me partnerin ka për t’u ndezur flake. As nuk e kishit menduar një dite te tille.

Gaforrja

Duhet ti merrni gjerat me qetësi shtunën ju te dashuruarit dhe ne asnjë mënyrë nuk duhet te thoni gjera te pamenduara mirë. Beqaret do tërhiqen tej mase nga disa persona, por nuk do kenë guxim t’ia shprehin pëlqimin.

Luani

Do tregoheni shumë te përkujdesur ndaj partnerit tuaj shtunën dhe marrëdhënia me te do vije dalëngadalë duke u përmirësuar ndjeshëm.

Virgjëresha

Ditë shumë e tensionuar do jete kjo e shtunë  për ata qe janë ne një lidhje. Do kapeni edhe pas gjerave elementare dhe pa ndonjë rëndësi te madhe.

Peshorja

Fale mjedisit të përshtatshëm yjor, shtunën do ketë surpriza te njëpasnjëshme ne jetën tuaj ne çift. Do ndiheni shpesh si nepër ëndrra dhe nuk do doni te zgjoheni për asnjë çast.

Akrepi

Jetën ne çift do e vini ne plan te pare gjate kësaj dite. Asgjë nuk do jete me e rëndësishme sesa mirëqenia me partnerin. Te gjithë do ju kenë zili.

Shigjetari

Ata qe janë ne një lidhje do surprizohen here pas here nga partneri i tyre. Do ju duket një mrekulli qe e keni atë pranë dhe do shfrytëzoni çdo sekonde.

Bricjapi

Do ndiheni shume te vetmuar gjate kësaj dite sepse partneri nuk do ketë shumë kohe për te kaluar me ju. Flisni hapur me te. Beqaret do ndikohen nga Merkuri dhe shumë gjera kane për te marre rrjedhën e duhur.

Ujori

Do diskutoni gjere e gjate shtunën ju te dashuruarit dhe do i zgjidhni shpejt problemet qe keni pasur prej kohesh. Të dy do jeni me largpamës dhe me tolerante.

Peshqit

Ditë mjaft dinamike ka për te qene kjo e shtunë për ata qe janë ne një lidhje. Gjithçka qe keni dashur do ju plotësohet dhe kënaqësitë do jene te forta