Aktorja e njohur Olta Gixhari, si dhe blogger-ja Dea Mishel. janë puthur në buzë teksa kërcenin në shtëpinë e Big Brother VIP.

Olta dhe Dea Mishel  të cilat kanë nisur një shoqëri brenda shtëpisë, kanë nisur të qeshin pas skenës së nxehtë…

Gjatë momentit, aktorja mban një gotë me verë në dorë. Ndërsa dëshmitari i vetëm i puthjes së dyshes ishte Kristi Aliaj.

Ndërkohë banorët e tjerë të cilët ndodheshin aty u ka shpëtuar ky momenti pasi po kërcenin…